Het barboekje van 2022 staat open!

31 december 2021

Vanaf 1 januari kunt u zich weer inschrijven voor de bardienst(en) seizoen 2022. Dit loopt van 1 maart 2022 t/m 28 februari 2023. Van 1 januari tot 1 maart 2022 kunt u uw bardiensten invullen. 

Dit jaar hebben we een aantal bijzonderheden zoals ons voornemen voor de aanleg van de padelbanen en de eventuele verandering van de baansoort. Hierdoor staan er geen bardiensten gepland voor half juni tot en met half augustus. We gaan in het voorjaar bekijken of we deels de banen open kunnen houden voor trainingen en vrij spelen. Als dit duidelijk is kunnen we alsnog het paviljoen openstellen en bardiensten toevoegen. Ook ons 50 jarige jubileum staat voor september op de planning. Als het programma van ons jubileum bekend is zullen we de bardiensten erop aanpassen.
Hierdoor hebben we minder bardiensten in te vullen dan normaal gesproken. Daarom zullen we eenmalig dit jaar onze commissieleden 1 bardienst laten draaien i.p.v. 2. Misschien moeten we later in het jaar alsnog een beroep doen op onze vrijwilligers maar vooralsnog is 1 bardienst voldoende. Let op: dit geldt alleen voor dit seizoen, volgend seizoen gelden weer de gewone regels. 

U kunt zich inschrijven op de volgende diensten:

 • Barmedewerker (gewone bardienst)
 • Bartopper (Let op, drukke bardienst, enige ervaring vereist)
 • Keukendienst (Broodjes, frituur etc en ondersteuning bardienst wanneer nodig)
 • Parkdienst (nieuw)(Ondersteuning parkcommissie)

Alle gewone leden vullen 2 diensten in, commissieleden 1 dienst.

Vrijgesteld van bardiensten:

 • seniorleden t/m 19 en vanaf 76 jaar. Leidend hierbij is de leeftijd op 1 maart. 
 • juniorleden
 • winterleden
 • 1e jaars seniorleden

Informatie over de diensten en eventuele taakomschrijvingen kunt u op de website vinden, onder het item 'paviljoen'. U moet hiervoor wel inloggen. Hier staat ook de lijst met leden die tegen betaling een bardienst over willen nemen. Kijkt u goed of er op een door u gekozen datum/tijdstip een evenement of competitie is. Hiervoor worden bartoppers gevraagd en zijn drukke bardiensten. Het is het raadzaam dat u enige ervaring heeft met drukke diensten. Op zaterdag tijdens de voor- en najaarscompetitie is er ook een keukendienst. Tijdens deze dienst bent u verantwoordelijk voor de bereiding van de broodjes en eventueel de frituur. Uiteraard vragen wij u dan ook om de bardienst te ondersteunen waar nodig. Nieuw is de parkdienst, hiervoor vragen wij u de huidige parkcommissie te ondersteunen met hand en span diensten vooral op de maandagochtend. Het schoonhouden van ons terras en het ledigen van de vuilnisbakken langs de banen zijn hier voorbeelden van. Drie keer per jaar zullen wij op een zaterdag TV Eemnes Doet! organiseren. Dan zullen we met een grotere groep ons park schoonmaken en opruimen. Zo houden we ons mooie park schoon en toegangelijk voor iedereen. Zo is er voor ieder wat wils om onze club te ondersteunen en zijn diensten te vervullen.

Indien u uw diensten direct af wilt kopen, dan kunt u een mail sturen aan: [email protected]. Wij zorgen er dan voor dat de bardienst wordt overgenomen. De kosten hiervoor (€40,= per dienst) wordt door diegene die uw bardienst overneemt in rekening gebracht.

Mocht u onverhoopt uw geplande dienst niet kunnen uitvoeren, dan dient u zelf voor vervanging te zorgen. Dit kan middels het ruilen met een ander lid of door middel van de inzet van een betaalde overname. In beide gevallen moet de wijziging aan de barcommissie gemaild worden.

Inzet van een betaalde invaller tijdens competitie en/of evenementen (drukke diensten) dient ALTIJD via de bardienstcommissie geregeld te worden. Zij benaderen de betaalde invallers. 

Mocht u deze mail krijgen terwijl u volgens de reglementen geen bardienst hoeft te draaien, dan kunt u deze mail als niet verzonden beschouwen. Reageren is niet nodig.

Wij kijken uit naar dit mooie jaar met een (hopelijk) vernieuwd park met padelbanen en ons 50 jarig jubileum.

Tot slot willen wij iedereen een heel goed, gezond en sportief 2022 wensen en hopen iedereen weer te zien op ons mooie park. 

 

Vriendelijke groet,

De paviljoencommissie

 om in te schrijven voor de bardienst(en) seizoen 2022. Dit loopt van 1 maart 2022 t/m 28 februari 2023. Van 1 januari tot 1 maart 2022 kunt u uw bardiensten invullen. 

Dit jaar hebben we een aantal bijzonderheden zoals ons voornemen voor de aanleg van de padelbanen en de eventuele verandering van de baansoort. Hierdoor staan er geen bardiensten gepland voor half juni tot en met half augustus. We gaan in het voorjaar bekijken of we deels de banen open kunnen houden voor trainingen en vrij spelen. Als dit duidelijk is kunnen we alsnog het paviljoen openstellen en bardiensten toevoegen. Ook ons 50 jarige jubileum staat voor september op de planning. Als het programma van ons jubileum bekend is zullen we de bardiensten erop aanpassen.
Hierdoor hebben we minder bardiensten in te vullen dan normaal gesproken. Daarom zullen we eenmalig dit jaar onze commissieleden 1 bardienst laten draaien i.p.v. 2. Misschien moeten we later in het jaar alsnog een beroep doen op onze vrijwilligers maar vooralsnog is 1 bardienst voldoende. Let op: dit geldt alleen voor dit seizoen, volgend seizoen gelden weer de gewone regels. 

U kunt zich inschrijven op de volgende diensten:

 • Barmedewerker (gewone bardienst)
 • Bartopper (Let op, drukke bardienst, enige ervaring vereist)
 • Keukendienst (Broodjes, frituur etc en ondersteuning bardienst wanneer nodig)
 • Parkdienst (nieuw)(Ondersteuning parkcommissie)

Alle gewone leden vullen 2 diensten in, commissieleden 1 dienst.

Vrijgesteld van bardiensten:

 • seniorleden t/m 19 en vanaf 76 jaar. Leidend hierbij is de leeftijd op 1 maart. 
 • juniorleden
 • winterleden
 • 1e jaars seniorleden

Informatie over de diensten en eventuele taakomschrijvingen kunt u op de website vinden, onder het item 'paviljoen'. U moet hiervoor wel inloggen. Hier staat ook de lijst met leden die tegen betaling een bardienst over willen nemen. Kijkt u goed of er op een door u gekozen datum/tijdstip een evenement of competitie is. Hiervoor worden bartoppers gevraagd en zijn drukke bardiensten. Het is het raadzaam dat u enige ervaring heeft met drukke diensten. Op zaterdag tijdens de voor- en najaarscompetitie is er ook een keukendienst. Tijdens deze dienst bent u verantwoordelijk voor de bereiding van de broodjes en eventueel de frituur. Uiteraard vragen wij u dan ook om de bardienst te ondersteunen waar nodig. Nieuw is de parkdienst, hiervoor vragen wij u de huidige parkcommissie te ondersteunen met hand en span diensten vooral op de maandagochtend. Het schoonhouden van ons terras en het ledigen van de vuilnisbakken langs de banen zijn hier voorbeelden van. Drie keer per jaar zullen wij op een zaterdag TV Eemnes Doet! organiseren. Dan zullen we met een grotere groep ons park schoonmaken en opruimen. Zo houden we ons mooie park schoon en toegangelijk voor iedereen. Zo is er voor ieder wat wils om onze club te ondersteunen en zijn diensten te vervullen.

Indien u uw diensten direct af wilt kopen, dan kunt u een mail sturen aan: [email protected]. Wij zorgen er dan voor dat de bardienst wordt overgenomen. De kosten hiervoor (€40,= per dienst) wordt door diegene die uw bardienst overneemt in rekening gebracht.

Mocht u onverhoopt uw geplande dienst niet kunnen uitvoeren, dan dient u zelf voor vervanging te zorgen. Dit kan middels het ruilen met een ander lid of door middel van de inzet van een betaalde overname. In beide gevallen moet de wijziging aan de barcommissie gemaild worden.

Inzet van een betaalde invaller tijdens competitie en/of evenementen (drukke diensten) dient ALTIJD via de bardienstcommissie geregeld te worden. Zij benaderen de betaalde invallers. 

Mocht u deze mail krijgen terwijl u volgens de reglementen geen bardienst hoeft te draaien, dan kunt u deze mail als niet verzonden beschouwen. Reageren is niet nodig.

Wij kijken uit naar dit mooie jaar met een (hopelijk) vernieuwd park met padelbanen en ons 50 jarig jubileum.

Tot slot willen wij iedereen een heel goed, gezond en sportief 2022 wensen en hopen iedereen weer te zien op ons mooie park. 

 

Vriendelijke groet,

De paviljoencommissie

Nieuwscategorieën